CS:GO’ya Yeni Operasyon Geliyor! Tanıtılan İlk Map! | Oyuncu Rehberim

CS:GO’ya Yeni Operasyon Geliyor! Tanıtılan İlk Map!

AdmiN

Pro GameR
Yönetici
13 Eyl 2019
90
0
6
İstanbul
www.mustafaakyuz.com.tr
Bütün Counter Strike Global Offensive severlerin yıllardır beklediği ve merak ettiği konu olarak karşımıza yeni operasyon çıkıyor. Peki Hidra Operasyonuna kadar yılda en az bir kez yeni operasyon çıkaran Valve neden uzunca bir süredir yeni operasyon çıkarmıyor?

Bu konuda bir bilgimiz yok ancak sizlere yeni operasyonun müjdesini verebiliriz. Evet yanlış duymadınız Valve bir süredir yeni operasyon üzerinde çalışıyor. Geçtiğimiz güncellemeyle oyuna eklenen yeni dosyalar bu konuyu kanıtlar nitelikte.

Ve sizleri heyecanlandıracak diğer bir haberimiz ise yeni operasyonda Hidra Operasyonu’nda da gördüğümüz story modunun olacak olması. Yeni operasyonda eşli olarak oynanacak, büyük bir haritaya sahip olacak ve Cs:Go’nun nasıl ortaya çıktığıyla ilgili ipuçları barındıran bir story modu görevi olacak.

Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 768x327.


Operasyonun isminin ne olacağını henüz bilmesek de operasyonla birlikte oyuna eklenecek olan iki yeni haritayı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.


İlk GRIND isimli harita ve tanıtım videosu tam olarak burada.


Yeni operasyonun oyuna eklenme tarihinin ise Ekim ayı olacağını tahmin ediyoruz çünkü Valve’ın başlattığı 20. yıla özel skin tasarlama yarışması 19 Eylül’de sona erecek ve ardından Valve’ın seçtiği skinler bir kasa içerisinde toplanıp oyuna eklenecek. Ve bu kasanın eklenme tarihinin Ekim ayı olacağını düşünüyoruz. Hepinizin bildiği gibi dostlarım “Her yeni operasyon, yeni bir kasa da içerir.”

Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 1024x1024.