Güncelleme Notları - Fortnite Batman Teması Geliyor ! | Oyuncu Rehberim

Güncelleme Notları Fortnite Batman Teması Geliyor !

AdmiN

Pro GameR
Yönetici
13 Eyl 2019
90
0
6
İstanbul
www.mustafaakyuz.com.tr
Batman popüler Battle Royale oyunu Fortnite için geliyor. Oyuncuları oldukça heyecanlandıran bu tema, duyurulmasının ardından kısa bir süre geçmesiyle beraber sızıntılarıyla ortaya çıktı. Paylaştığı isabetli sızıntılar ile adını duyurmuş olan Lucas7yoshi, oyunun güncelleme dosyalarından çıkarılan Batman temalı bazı aksesuarları ve spreyleri paylaştı.

Fortnite Batman temasıyla Gotham City’e gidiyoruz
Mart 2019’dan itibaren 250 milyondan fazla oyuncuya sahip olan video oyunu, Epic Games‘in yeni bir işbirliğiyle bu kez de karşımıza Batman teması ile çıkıyor. Fortnite Battle Royale için gelen Batman teması oyuncular tarafında heyecanla beklenirken yeni sızıntılar ile güncellemesine günler kala heyecanı doruğa çıkarttı.
Lucas7yoshi‘nin paylaştığı oyundan aksesuar ve bazı silahların görüntüleri yayınlandı. Batman’in silahlarının Fortnite oyun diline uyarladığı görülen sızıntılar ise oldukça eğlenceli bir oyun temasını işaret ediyor.
Batman teması ne zaman geliyor?
Sızdırılan eşyaların dışında bir afiş, Batman planörü, yarasa pelerini ve Gotham City temalı bir ekran oyuncuları karşılıyor olacak. 18 Eylül’de bir güncelleme almış olan oyunun 21 Eylül’de Batman Günü olması dolayısıyla bu yeni temanın eşyalarını yayınlayacağı tahmin ediliyor.
Bu tahminlere göreyse, Tilted Town Rift Zone Gotham City’ye dönüşecek. Kendine has bir havaya bürüneceği düşünülen oyunun Batman teması bakalım nasıl olacak?
Konuya dair resmi olmayan bir video da yayınlandı işte Batman temalı Fortnite


 

Ekli dosyalar