PS Plus'ta Eylül ayındaki aylık oyunlar | Oyuncu Rehberim

PS Plus'ta Eylül ayındaki aylık oyunlar

AdmiN

Pro GameR
Yönetici
13 Eyl 2019
90
0
6
İstanbul
www.mustafaakyuz.com.tr

Eylül ayı boyunca 263,00 TL* değerindeki oyunları indirerek oyun keyfinize güç katın.Batman: Arkham Knight

Rocksteady'nin Batman Arkham serisinin bu heyecan verici son oyununda Gotham'ın en tehlikeli kötülerini bir araya getirerek Kara Şövalye'yi yok etmek üzere geri dönen Scarecrow'a karşı şehrinizi koruyun.

Çeşitli teknolojik cihazlara sahip Batmobile'in bu benzersiz modeliyle hızlı Pursuit modu ve savaşa hazır Battle moduyla Gotham sokaklarında adaleti sağlayın. Yeni ve orijinal bir karakter olan Arkham Knight'ın yanı sıra Harley Quinn, The Penguin, Two-Face, The Riddler ve daha fazlasının aralarında yer aldığı Batman'in meşhur düşmanlarıyla yüzleşin.
Darksiders III

Gunfire Games'in aksiyon-macera serisinin üçüncü oyununda yüreklere korku salan Mahşerin Dört Atlısından biri olan Fury olarak oynayın.

Fury'nin efsanevi kırbacını kuşanın ve sihirli güçlerinizi kullanarak size yeni silahlar, beceriler ve dünyada gezinmek için kullanabileceğiniz güçler sunan çeşitli formlarına erişin. Yedi Ölümcül Günah ve korkunç hizmetkarlarını avlayıp alt etmek için önünüze çıkan her şeyi yerle bir edin. Kıyamet sonrasında geçen bu hikayede dünyayı tekrar düzene sokmak için efsanevi boss savaşlarına girin.