Güncelleme Notları - PUBG Mobile’ın 9. Sezonu, Yeni Temasıyla Geldi | Oyuncu Rehberim

Güncelleme Notları PUBG Mobile’ın 9. Sezonu, Yeni Temasıyla Geldi

AdmiN

Pro GameR
Yönetici
13 Eyl 2019
90
0
6
İstanbul
www.mustafaakyuz.com.tr
PUBG Mobile, mobil platformların en popüler battle royale oyunlarından birisi. Oyunun sekizinci sezonu, 12 Eylül’de sona erdi. 0.14.5 güncellemesi ile birlikte oyunda dokuzuncu sezon başlamış oldu. Bu sezonun teması ise savaşçılar.

Yeni güncelleme, Android’de 124 MB, iOS’ta ise 140 MB oldu. Oyunu 12-18 Eylül arasında güncelleyenlere Parachute Trail adlı bir oyun içi ürün de sunulacak.

Oyunun yeni sezon güncellemesinin boyutu, yeni güncellemenin tema dışında oynanışa etki edecek bir değişiklik yaratmayacağını gösteriyor. Bir önceki güncellemede ‘Infection Mode’ ve kullanıcı arayüzü değişiklikleri yapılmıştı.

pubg mobile sezon 9


Bu sezonun teması Warriors/Savaşçılar oldu. Ödül havuzu 1 milyon dolar olan küresel bir hazine avı etkinliği de geliyor.

Oyunun Seasons menüsünde yeni sezonun başlamasına ne kadar süre kaldığını gösteren bir zaman sayacı bulunuyor. Görevler ve sıralamalar da yeni sezon öncesi yeniden düzenleniyor.

Bu güncellemeyle birlikte oyuna artık Haftalık Görev hatırlatıcısı eklenecek. Ayrıca başarım ilerleme zincirleri de görülebilecek. Lobi ekranında artık süresi geçmiş araçlar gösterilmeyecek. The Royale Pass Season 9, savaşçı temalı kostümler, araçlar ve ek özellikler de getirecek.

Kaynak: